STREÇ MAKİNASI VİDEOLARI

Odaksan Mühendislik A.Ş. Streç Makinası Üretimi

Streç Makinası Üretimi Yapan Odaksan Mühendislik’in üretim tesisi 2000 metre kare kapalı alana sahiptir. Bu alanda mekanik parça üretimleri, elektronik tasarımlar, makine tasarımlarının yanı sıra AR-GE ve PLC otomasyon işlemleri de yapılmaktadır.

Odaksan Mühendislik’in palet streçleme makinası ürün gamında, Tablalı Streç Makinaları, Mobil Streç Makinaları ve Koli Streçleme Makinaları Bulunmaktadır. Bu makinalar tek motorlu, çift motorlu ve mekanik öngemeli olrak üretilmektedir.

TABLALI STREÇ MAKİNALARI

Focus Tablalı
Streç Makinaları

Focus Tablalı Streç Makinaları, Odaksan Mühendislik A.Ş.’nin amiral gemisi makinalarıdır. Yoğun kullanımlara uygun olan bu streç makinaları farklı opsiyonlarla ihtiyaca uygun olarak modifiye edilebilmektedir.

Spider Tablalı
Streç Makinaları

Spider Tablalı Streç Makinaları, Odaksan Mühendislik A.Ş.’nin daha az yoğunlukta kullanımlar için üretmiş olduğu makinalardır. Focus’dan farklı bir makina tasarımı, 4″ dokunmatik ekranı vardır. Özel ihtiyaçlara yönelik opsiyonların uygulanması konusunda daha kısıtlıdır.

MOBİL STREÇ MAKİNALARI

Focus Mobil
Streç Makinaları

Focus Mobil Streç Makinaları, Odaksan Mühendislik A.Ş.’nin amiral gemisi makinaları arasındadır. Yoğun kullanımlara uygun olan bu streç makinaları değiştirilebilir akü ve farklı öngerme opsiyonlarına sahiptir.

Spider Mobil
Streç Makinaları

Spider Mobil Streç Makinaları, Odaksan Mühendislik A.Ş.’nin daha az yoğun kullanımlara uygun olarak üretmiş olduğu makinalardır. Bu streç makinalarının aküleri değiştirilemediği için şarj edilirken kullanılamazlar. 4″ dokunmatik ekranları Focus’lara göre diğer farklılıklarındandır.