Streç Sarma Makinesi Alacaklar Dikkat!

Streç sarma makinesi alacaklar dikkat! Makinenizi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? 

Mobil, akülü yada sabit, tablalı makina tercihi operasyonunuza göre  değişiklik gösterebilir ancak mekanik germeli ve motorlu öngermeli makine arasında tercih yapmanız gerekirse kesinlikle motorlu öngermeli makineyi tercih etmelisiniz.

Akülü mü Tablalı mı?

Streç sarma makineleri, Akülü Palet Streç Sarma Makinesi ve Tablalı Palet Streç Sarma Makinesi olmak üzere iki çeşittir. Akülü Palet Streç Sarma Makinesi mobildir, tekerlekleri ve direksiyonu sayesinde makine kolay hareket ettirilebilir. Tablalı Palet Streç Sarma Makinesi ise sabit bir makinedir ve fabrikanın içinde sabit bir yer işgal eder.

Yükünüz Makineye mi Gelsin; Makineniz Yükünüze mi Gitsin?

Akülü Palet Streç Sarma Makinesi paletleri yerinden oynatmadan yükü streçlemeyi sağlar. Böylelikle yük streçlenmeden dengesi bozulmaz. Tablalı Palet Streç Sarma Makinesi’nde streçlemek istediğiniz ürünleri makinenin yanına bir transpalet ya da folklift ile taşımanız gerekir. Bu işlemin kolay yapılabilmesi için sabit makinelerde rampa bulunmaktadır. Ayrıca tablalı makinelerde bulunan üstten baskı sistemi yükün üstten bastırılarak daha sıkı sarılmasını sağlamaktadır.

Şarjlı Bir Makine mi; Kablolu Bir Makine mi?

Akülü makinenin şarj ömrü 8 saattir yedek bir aküyle 3 vardiya çalışması sağlanabilir. Akülü Palet Streç Sarma Makinesi’nin aküsü değiştirilebildiği için ve şarj cihazı da harici olduğu için makinenin şarj olurken durması gerekmez. Akü değişim rampası akülü makinenizin aküsünü değiştirirken çok büyük kolaylık sağlar. Tablalı Palet Streç Sarma Makinesi elektrikle çalışmaktadır. Elektriğin kesilmediği bir ortamda 24 saat aralıksız sarım işlemi yapabilir.

Makineniz Kendi Parasını Ne Kadar Zamanda Ödesin?

Palet Streç Sarma Makinesi alırken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu yatırım maliyeti ve bununla birlikte günlük sardığınız palet miktarıdır. Bu iki rakam makinenin amortisman süresini belirler. Makinenin yatırım maliyetini etkileyen birden fazla faktör vardır. Ayrıca makinenin teknolojisine göre yaptıracağı tasarruf miktarı da değiştiğinden amortismanı hesaplamak detaylı bir iştir bu sebeple amortisman süresini uzmanlarımızdan biriyle yapmanızı tavsiye ederiz.

Palet Streç Sarma Makinelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilir; info@odaksan.com mail adresinden, iletişim formumuzdan+90 (533) 201 51 13 telefon numarasından ya da sosyal medya kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akülü Palet Streç Sarma Makinemiz hakkında daha detaylı bilgiyi bu linki takip ederek alabilirsiniz.

Tablalı Palet Streç Sarma Makinemiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

500’den fazla müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sağlayan ekibimizden hangi makinenin sizin için daha verimli olacağına dair bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.