Streç Makinası Akü Şarj Redresörü

Streç Makinası Akü Şarj Redresörü

Streç makinası akü şarj redresörü, mobil streçleme makinasının aküsünü harici olarak şarj etmeye yarar. Aküyü harici olarak şarj edebilmek makinenin şarj süresince kullanılamaz olmasının önüne geçer.

Mobil streç makinalarından bilinen teknoloji makineyi prize götürüp, makinayı şarj etmeyi gerektirir. Makina şarj edilirken makine çalışamaz. Dolayısıyla, 8 saat çalışan bir makina 8 saat şarj olmalıdır. Odaksan Mühendislik’in sektöre getirmiş olduğu yeniliklerden bir olan harici şarj redresörü akünün makineden bağımsız bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Akünün makineden çıkartılarak şarj edilebilmesi, makinenin yedek aküyle 24 saat kesintisiz olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Akü Değiştirmek Çok Kolay!

Odaksan Mühendislik A.Ş. Focus Mobil Streçleme Makinaları’nda traksiyoner aküler kullanılır. Traksiyoner aküler endüstriyel amaçlarla kullanılmaya uygun akülerdir ancak tabii ki tek şarjla sonsuz süre kullanılamazlar. Harici şar redresörü akünüzün makine dışında kullanımını sağlar. Bu makinenizin aküsü şarj olurken makinenizi kullanmanıza olanak sağlar. Başka marka modellerde akü şarj olurken makine çalışamaz bu da daha fazla palet streçlemek istediğinizde ikinci makine yatırımı yapmanızı kaçınılmaz hale getirir. Odaksan ile sadece yedek akü alarak bu yatırım ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Daha Dayanıklı Şarj Cihazı

Makinenin içine monte edilen şarj ünitelerinin sarsıntıdan dolayı arızalanma ihtimalleri daha yüksektir ve şarj ünitesindeki arıza makinenizi kullanılmaz hale getirir. Odaksan Mühendislik Streçleme Makinaları’nın harici şarj cihazı sabit bir yerde durur ve arızalanma ihtimali daha azdır. Değişimi ve servisi dahili şarj ünitelerine göre daha kolaydır.