2011 yılında ODAKSAN MÜHENDİSLİK  olarak faaliyete başlamıştır.  Firmamız  Streç paketleme robotları üretimi yaparak Tekstil,  gıda, kimya, sektörlerindeki seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimini gerçekleştirdiği FOCUS 285 Streç robotu ve size özel çözümleri ile Odaksan Mühendislik  “Paketlemede çözüm Ortağınız” olma noktasında önemli adımlar atmaktadır.

Firmamız genç ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmelere açık, piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilecek son teknolojisiyle ve kalite belgeleriyle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, makine sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak.

Değişen koşullara ve taleplere göre, müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanmış tasarım, ekipman ve tesisler geliştirebilmemiz, siparişlerin zamanında teslimi, hızlı kurulum, servis ve yedek parça temini, koşulsuz müşteri memnuniyetindeki ilk adımımızdır.

Vizyonumuz

Tüm paydaşların mutlu olduğu karşılıklı güveni ve toplam kalite yönetimini esas alan bir yapı kurmak ve sürekli gelişmesini sağlamaktır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

Kalite Politikamız

Odaksan Mühendislik  kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

  • Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, işletme kullanımının %100 verim ile kurulması.
  • Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünleri müşterilerine sunmak.
  • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir kaliteli      ürünleri sunmak.
  • ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası bilgilendirme ve teknik destek ve projeleri zamanında ve tam olarak vermek
  • Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek,hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Odaksan Mühendislik Kalite Politikası ‘nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

Üretim

Tasarım ve üretim bölümündeki çalışanlarıyla, bilinen en yüksek teknolojiyi kullanarak ve seçerek üretim yapan Firmamız kendi bünyesindeki AR–GE departmanı ile özgün tasarımlarını hayata geçirmektedir.

Tasarım bizim için bir sistemin nasıl göründüğü değil nasıl çalıştığıdır. Dolayısıyla tasarımlarını bilgisayar destekli programlar (CAD) ile gerçekleştirmektedir.

Tasarlanan sistemlerin imalatında da aynı hassasiyeti gösteren firmamız; kendi metal işleme tezgâhları ile malzeme üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamız tasarım ve üretimde gösterdiği hassasiyet ve titizliği kendi üretimi olmayan Elektrik, Elektronik ve mekanik malzemelerin seçiminde de göstermektedir. Dünyaca kalitesini ispatlamış 1.sınıf markaları makinelerinde tercih eden firmamız aynı zamanda bünyesinde ayrı bir Elektrik–Elektronik AR – GE departmanı bulundurmaktadır.

Sertifikalarımız

Satış Sonrası Destek

Odaksan Mühendislik imalatını gerçekleştirdiği makinelerin teknik destek hizmetini 7 / 24 siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İrtibat bilgileri
Yetkili: 

Ersin ÖZPOLAT 
Makine Mühendisi