Streç Tasarruf Makinesi

Odaksan Streç Makineleri ile firmanıza yılda 20.000$’dan fazla tasarruf sağlayabilirsiniz.

Streç sarım makinelerimizde kullandığımız 4X ön gerdirme teknolojisi %50 tasarruf sağlar. Makine yatırımınız çok kısa bir sürede kasanıza dönerken; sonrasında streçten elde edeceğiniz tasarruf cebinize kalır.

Streç Sarfiyatınızı Düşürün

Odaksan Mühendislik Palet Streç Sarma Makineleri’nde kullanılan çift motorlu ön gerdirme teknolojisi, streç yüzeyini tam 4 katına çıkartarak streçten en az %50 tasarruf etmenizi sağlar. Diğer teknolojiler strecin boyunu uzatırken; strecin eninden kayba uğramasına sebep olur. Bizim streç sarma makinelerimizde böyle bir şey ile karşılaşmazsınız. Böylece streç sarfiyatınız önemli ölçüde azaltır, tasarruf sağlarsınız.

İşçilikten de Tasarruf Edin

Makinelerimizin size sağladığı bir diğer tasarruf da işçilik tasarrufudur. Streci manuel olarak sarmak istediğinizde bu iş için en az bir işçiyi tam mesai bu iş için görevlendirmeniz gerekir. Odaksan Streç Makineleri ile ise işçinizin yapması gereken tek şey sarım reçetesini seçip başlatma tuşuna basmaktır. Diğer streç makinelerinin çoğuna göre Odaksan Palet Streçleme Makineleri’nin avantajı ise 7” dokunmatik panelinin kullanım kolaylığı sağlaması ve hafızasında tuttuğu reçetelerin hemen uygulanabilir olmasıdır.

Yatırım ve Enerji Tasarrufu

Odaksan Mühendislik Streç Makineleri’nin aküleri değiştirilebilir olduğu için 2 makine yatırımı yapmak yerine 2 akü alarak makinenizi hiç durdurmadan çalıştırabilirsiniz. Diğer makineleri prizin yanına götürüp şarj olasıya kadar beklemeniz gerekirken bizim streç makinelerimizde akünüz bittiğinde akü değiştirme rampasıyla aküyü değiştirebilir ve yedek aküyle makinenizi çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Bu arada diğer akünüzü de harici şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz.

Ayrıca Odaksan’ın Streç Sarım Makineleri’nde kullandığı motor teknolojisi %10’a kadar enerji tasarrufu sağlar.

20.000$’dan Fazla Tasarruf

Odaksan Mühendislik Streç Makineleri’nin streçten sağladığı tasarrufu 20 bin doları geçmektedir. Bu tasarrufu nasıl hesapladığımızı görmek isterseniz bu sayfayı inceleyebilirsiniz:

Odaksan Streç Sarma Makineleri %50 tasarruf sağlıyor

Buna ek olarak işçilikten, yatırım maliyetlerinden ve enerjiden yapacağınız tasarrufu en iyi siz kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin: +90 (342) 218 02 02